Czy znasz gości naszego panelu dyskusyjnego?

0

Przedstawiliśmy już wszystkich prelegentów VIII edycji Konferencji BloSilesia. Zapowiadają się niezwykle inspirujące wystąpienia. Ale to nie koniec, jeśli chodzi o merytoryczne, smaczne kąski tego spotkania. Tuż po zakończeniu prelekcji, głos zabiorą specjaliści, których zaprosiliśmy do udziału w panelu dyskusyjnym.

Panel poprowadzi członek naszej Fundacji – Marcin Nowak, współautor bloga podróżniczego Gdzie wyjechać.pl, który na swoim koncie ma również wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. Marcin będzie dyskutował z naszymi gośćmi na temat rozwoju marki osobistej influencera i nowych inicjatyw biznesowych dzięki kanałom social media.

Rozmówcami Marcina będą:

Agustin Egurrola


Choreograf, tancerz, pedagog, sędzia, juror programów telewizyjnych i założyciel największej w Polsce sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Naukę tańca rozpoczął mając 19 lat, dlatego jest przykładem tego, że nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń, a ciężka praca i pasja to wszystko, czego trzeba, żeby osiągnąć sukces. To właśnie o nim mówi się, że „roztańczył Polskę” i zmienił oblicze polskiej estrady, wprowadzając na nią, obok wokalistów, prawdziwe show taneczne.

Grzegorz Borowiecki

Od 2017 prowadzi górniczą agencję kreatywną WUNDERTEAM, która fedruje insighty, żeby tworzyć gryfne (kreatywne) kampanie reklamowe. Firmę tworzy w oparciu o górniczy etos, bo jak twierdzi na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku, dokładności i ciężkiej roboty. Górniczy manifest znajdziesz na stronie wunderteam.com. Grzegorz przez wiele lat pracował w dziale marketingu ING Banku Śląskiego. Na swoim koncie ma liczne współprace z najpopularniejszymi influencerami w Polsce.

Oscar Rak

Człowiek, który zna blogosferę od podszewki, właściciel bloga oscarrak.pl, przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Jest absolwentem WRiTV UŚ oraz SGH, a obecnie spełnia się w roli wykładowcy w Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się, jak wygląda praca dla największych światowych korporacji takich jak Microsoft czy IBM, ale nie jest mu obca specyfika działalności organizacji pozarządowych oraz MŚP. Swoją przygodę z marketingiem zaczynał od pracy na największym złomowisku w Polsce.

Zapowiada się bardzo ciekawa dyskusja!

BloSilesia już 10 marca w Strefie Centralnej w Katowicach!

PS. Jeśli macie bilet na nasze wydarzenie, a jednak nie możecie się pojawić, poinformujcie nas o tym, pisząc na kontakt@blosilesia.org byśmy mogli przekazać miejsca kolejnym chętnym osobom.

PS2. Pamiętajcie też, że podczas konferencji będzie z nami Fundacja DKMS. To szansa dla Was na dołączenie do bazy potencjalnych dawców szpiku :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here