Wygląd (jednak) ma znaczenie

0

Hej blogerzy!

Nadszedł najwyższy czas na kolejne spotkanie! Rezerwujcie termin 25 lutego 2014, godz. 18:00. Miejsce – Klawiatura Klub Kulturalny w Katowicach.

Zapraszamy Was do dołączenia do wydarzenia na Facebooku oraz do rezerwacji biletów na portalu evenea.pl. Ilość miejsc jest tym razem ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!

Zależy nam na tym, abyście zawsze z naszych spotkań oprócz mnóstwa energii na blogowanie wynosili też wartościową wiedzę. Tym razem motywem przewodnim spotkania będzie… wygląd. Bo jak wszyscy wiemy – on (jednak) ma znaczenie.

Przed Wami wystąpią:

krzysiek

Krzysiek Humeniuk

Autor bloga wiecejluzu.com. Bloger, student i perkusista. Pisze teksty i koduje ładne strony. Wyróżniony w rankingu najładniejszych polskich blogów Pawła Opydo, więc wie co mówi. Zawsze na luzie.

„Rozbierz mnie! Tylko powoli…”tworzenie świadomego designu bloga Stworzenie ładnego bloga to nie lada wyzwanie. Liczy się każdy element. Nawet piąty. Na najbliższym spotkaniu bloSilesia opowiem o tym, jak nadać charakteru Twojemu blogowi i podpowiem na co zwracać szczególną uwagę podczas projektowania szablonu. Przygotuj się na konkrety i cztery słowa na sekundę.
krzysiek

Tomasz Adamski

Autor Odium Humani Generis (odium.es) i Bez Imprimatur. Mało rzetelny student, bardzo rzetelny bloger. Zwolennik tezy, że internet jest dla każdego, Youtube tym bardziej.

Wyburzeniówka i SPA – czyli jak przygotować facjatę i ciasny pokój do występowania przed kamerą i nie stracić przy tym pogody ducha.
krzysiek

Basia Chronowska

Autorka bloga slonecznybalkon.pl. Marketer z wykształcenia, ogrodnik z pasji. Uprawia zioła na balkonie i tworzy marketingowe strategie. Niekoniecznie w tej kolejności.

No i po co to wszystko? Czy można blogować świadomie? Co to znaczy i dlaczego warto? Zatrzymaj się na chwilę i odpowiedz sobie na jedno bardzo ważne pytanie: Po co to wszystko?
krzysiek

Marcin Nowak

Menadżer online w Dzienniku Zachodni, odpowiada za serwisy naszemiasto.pl. Wcześniej szef śląskiego portalu mmsilesia. Jest też trenerem dziennikarstwa online. Prywatnie dużo rysuje, czyta, fotografuje i…. podróżuje Bloguje od 8 lat, prowadził dwa blogi o Śląsku. Obecnie wraz z żoną Anią prowadzą popularnego bloga o podróżowaniu – gdziewyjechac.pl – wedrowne motyle. Jednego z najpopularniejszych tego typu blogów w Polsce, nagrodzonego niedawno tytułem „Nadziei blogosfery 2014”

Jak się buduje zasięg bloga podróżniczego. Porady i sugestie + podsumowanie blogosfery podróżniczej 2013 w PolscePrezentacja dotyczyć będzie tego jak skutecznie i z sercem budowac zasięg bloga o tematyce podróżniczej czy turystycznej. Jakie stosować metody i o cyzm pamiętać, gdy się chce systematyczne bloga rozwijać i zwiększać publikę. Oprócz tego Marcin opowie o polskiej blogosferze podróżniczej o tym co się w niej działo w 2013 i jakie wyzwania stoją przed nią.

 

Po prezentacjach czekać będą na Was niespodzianki oraz czas na nawiązywanie nowych znajomości!

blosilesia-plakat-styczen2014-1000px

 

Zapraszamy!

 

Patronem spotkania jest:

stacja7_logotyp frugo-sodkryj-slaskie373032_279821528822069_1576196560_ninstagram-logo-kolor-1