Kolejne warsztaty za nami!

1

Kadr, obraz, światło, montaż – te i wiele innych pojęć towarzyszyło nam podczas ostatnich warsztatów organizowanych przez naszą Fundację Blosilesia. Odbyły się one 22 kwietnia w Idea Hub w Katowicach, a poprowadził je znany i lubiany Marcin Nowak z bloga gdziewyjechac.pl. Bo w zasadzie kto lepiej, jak nie on mógłby poradzić sobie z tematem wideo! Filmy  z podróży Marcina i jego żony Ani poodbijają serca internautów nie tylko w Polsce.

Było bardzo merytorycznie, rzeczowo i ciekawie, no i co najważniejsze – integracyjnie! Blogerzy przedstawiali się i opowiadali o czym blogują. Ci, którzy zdecydowali się spędzić z nami to piątkowe popołudnie, pilnie notowali i zadawali Marcinowi liczne pytania. Warsztaty nie opierały się wyłącznie na teoretycznej wiedzy, ale także praktycznej. Na zakończenie każdy z uczestników mógł stanąć na chwilę przed obiektywem Marcina – ale o tym w naszym filmiku podsumowującym (już wkrótce!)

Już po raz kolejny mogliśmy w działalności naszej Fundacji wykorzystać sprzęt, który zostały kupiony ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych. Przyznamy, że praca na bardziej profesjonalnym sprzęcie otworzyła przed nami wiele nowych możliwości i szans rozwoju, co niezwykle cieszy!

Album z fotorelacją ze spotkania tutaj.

????????????????????????????????????

logotypy_fio_z_podpisem

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here