Warsztaty SEO – Relacja

0

Kolejne warsztaty Blosilesii za nami!

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny nasze warsztaty cieszyły się takim zainteresowaniem. Nawet nie wiecie jak bardzo mobilizuje nas to do organizowania kolejnych akcji :)

Tym razem na warsztatach zmagaliśmy się z tajnikami działania SEO. Robert Nowak, specjalista od stron internetowych, pomógł nam zrozumieć jak Google widzi nasze blogi, jak je indeksuje oraz co my blogerzy możemy zrobić, aby lepiej zaprzyjaźnić się z Google.

Była to konkretna dawka wiedzy i przydatnych informacji, dzięki którym możemy stać się teraz bardziej widoczni w sieci. Dowiedzieliśmy się co do tej pory robiliśmy źle, co było całkowicie niepotrzebne i czego zabrakło w naszych kodach html.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak pilnie uczyliśmy się to zapraszamy Was do pełnej galerii zdjęć. Za wszystkie zdjęcia dziękujemy bardzo Tomaszowi Bijok z Fotoryka.pl  😀

Jako fundacja wszystkie warsztaty organizujemy za darmo. Chcemy aby każdy miał dostęp do profesjonalnej wiedzy i możliwość rozwoju. Staramy się Was inspirować i dodawać skrzydeł w blogowaniu :) Jeżeli chcielibyście nas wspomóc w jakikolwiek sposób to zapraszamy do kontaktu: kontakt@blosilesia.org lub po prostu możecie bezpośrednio dołożyć swoją cegiełkę w istnieniu Blosilesii:

Fundacja Blosilesia
ul. Kopernika 14
40-064 Katowice
Nr rachunku 40 1050 1214 1000 0090 3075 3223

Dziękujemy!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here