Relacja ze spotkania bloSilesia – 25 lutego, Klub Klawiatura

1

Tym razem, pod koniec lutego, spotkaliśmy się w klubie Klawiatura w Katowicach. Tematem przewodnim tego spotkania był wygląd. Bo jak wszyscy wiemy – on (jednak) ma znaczenie.

blosilesia_20140225_0043

Frekwencja jak zwykle dopisała – dziękujemy Wam wszystkim za obecność! Cieszymy się, że coraz więcej osób jest zainteresowanych naszymi spotkaniami. Tutaj brawa należą się także blogerom, którzy przyjechali do nas z Wrocławia czy z Łodzi – to dla nas dużo znaczy, że blogerzy z innych miast zaczynają dostrzegać nasze spotkania!

blosilesia_20140225_0095

Chwilę po 18:00 rozpoczęła się główna część spotkania, którą poprowadziła Dagmara Gdala. W tej części mieliście okazję wysłuchać 4 prezentacji, dowiedzieć się jakie akcje charytatywne przeprowadziła bloSilesia w ostatnich miesiącach oraz w przerwie poznać innych blogerów.

Przed Wami występowali:

  • Krzysiek Humeniuk (Więcej Luzu!) mówił o tym co jest ważne przy zmianie szaty graficznej bloga
  • Tomasz Adamski (Bez Imprimatur) przedstawił swoje rady dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z vlogowaniem
  • Basia Chronowska (Słoneczny Balkon) powiedziała trzy słowa o świadomym blogowaniu
  • Marcin Nowak (Gdzie Wyjechać?) opowiedział o podróżniczej blogosferze w Polsce

 

Na koniec spotkania pojawiła się niespodzianka, która zyskała dużą Waszą sympatię – kto z obecnych chciał, mógł wyjść na środek i odpowiedzieć o sobie i swoim blogu. Spontaniczny Hyde Park okazał się strzałem w dziesiątkę. Z naszej strony dodamy, że bardzo cieszymy się, że zaangażowaliście się w spotkanie i nie obawialiście się zadawać pytań! Dzięki!

Po spotkaniu na wszystkich czekały soki Frugo, czyli nikt nie wrócił z naszego spotkania z pustymi rękoma :)

Mamy szczerą nadzieję, że spotkanie spełniło Wasze oczekiwania. Głównym zadaniem bloSilesii jest integracja śląskiej blogosfery – ten cel przyświeca nam przy organizacji każdego jednego spotkania. Wierzymy, że na takich wydarzeniach mogą narodzić się nie tylko nowe znajomości – ale również (a może przede wszystkim) nowe, wspólne projekty. Jeśli coś takiego powstało po tym spotkaniu – koniecznie dajcie nam znać!

A spotkanie przygotowali dla Was: Dagmara Gdala, Alina Moskwa, Mateusz Ochman, Barbara Chronowska

Gość specjalny

Nie sposób również nie wspomnieć o naszym gościu z Warszawy :) Odwiedził nas Maciek Budzich i nawet nakręcił film – zresztą, zobaczcie sami:

mediafun

Maćku! Dziękujemy, że byłeś z nami i trzymamy za słowo, że następnym razem się wszystkim ładnie przedstawisz :)


 

Partnerzy

Spotkanie nie odbyłoby się w takiej formie, gdyby nie nasi partnerzy, którym również bardzo dziękujemy!
Miasto Katowice, Stacja7, Frugo, Instadruk, Klawiatura, Odkryj śląskie – jeszcze raz dziękujemy, że z nami jesteście i wspieracie nas w naszych działaniach!
sponsorzy-blosilesia

 

A tutaj prezenty, które czekały na blogerów:
1604951_651609781568664_1699141710_n

Wasze relacje

Jak po każdym spotkaniu, zaczynają się u Was pojawiać relacje. Za wszystkie te indywidualne opowieści bardzo dziękujemy! Chętnie je tu wszystkie podlinkujemy, tylko musicie dać nam znać :) Piszcie wiadomości na Facebooku!

Po więcej zdjęć z wydarzenia, zapraszamy na Facebooka:

Post użytkownika bloSilesia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here