Warto blogować #poswojemu

bloSilesia i ING Bank Śląski przedstawiają konkurs: Warto blogować #poswojemu

 

blosilesia-ing-konkurs-2

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu w wybranym przez siebie serwisie społecznościowym, na własnym profilu postu zawierającego odpowiedź na pytanie: “Dlaczego warto blogować?” oraz opatrzenie odpowiedzi dowolnym, ciekawie komponujacym się z odpowiedzią zdjęciem oraz dwoma hashtagami: #blosilesia oraz #poswojemu.

Pamiętajcie, że oceniane będzie tylko kompletne zgłoszenie (zdjęcie, odpowiedź, hashtagi). Zachęcamy w szczególności do udziału w zabawie za pośrednictwem portali Facebook, Twitter i Instagram.

Mała podpowiedź

W wyborze zwycięzcy będziemy bardzo dużą uwagę zwracać na pomysłowość i kreatywne podejście do odpowiedzi na zadane pytanie. Nie ukrywamy, że bardzo duże znaczenie będą miały wykonane przez Was zdjęcia! :-)

Bardzo pomocny może okazać się Poradnik Fotografii Mobilnej dostępny pod adresem poradnikfoto.zafinansowani.pl

Dodatkowe informacje

  • Konkurs będzie trwa od 16.06.2015 r. do 23.06.2015
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 28.06.2015 r.
  • Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem.
  • Wszystkie zgłoszenia konkursowe będziemy wychwytywać poprzez hashtagi z użyciem aplikacji do monitoringu internetu, ale każdy chętny może link do swojej pracy konkursowej zamieścić w komentarzu na tej stronie.

Powodzenia! :-)

 

 

 

Wyniki: 28.06.2015

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, były niezwykle inspirujące i ciekawe! Narada była długa, w końcu wyłoniliśmy zwycięzce! iPhone 6 wędruje do Adriana Bysiaka, bysiak.com! Gratulujemy!