Dziękujemy!

0

Emocje już trochę opadły, więc czas na podziękowania! W imieniu całej ekipy bloSilesii chcieliśmy wszystkim serdecznie podziękować za minione wydarzenie. Przede wszystkim chcieliśmy podziękować Wam uczestnikom, że pojawiliście się na bloSilesii tak licznie i tak aktywnie braliście w niej udział. To dla Was organizujemy to wydarzenie i to Wy nas motywujecie do organizowania kolejnych inicjatyw.

Dziękujemy naszym prelegentom Piotrowi z bloga GDZIE BĄDŹ,  Jankowi autorowi bloga Stay Fly, Monice Kamińskiej z bloga BLACK DRESSES i Edwinowi Zasadzie vel Zabij Grubasa za inspirujące i motywujące prelekcje, a także że zgodzili się pojawić się na naszej konferencji.

Podziękowania kierujemy także w kierunku naszych partnerów i patronów, którzy wsparli naszą inicjatywę. Bardzo dziękujemy za współpracę: GWSHEgurrola Dance StudioBrand24.pl,SILESIONRadio ESKAWhitePressInfluencer.pl,Marketer+ oraz NowyMarketing – mamy nadzieję, że powtórzymy ją przy kolejnych edycjach blo!

Dziękujemy również naszym wolontariuszom Anete i Krzysztofowi z bloga Nasza droga do i  Andrzejowi z bloga Dalej niż widzisz za tradycyjną pomoc, Manufakturze Imprezy za pojawienie się ze swoją fantastyczną fotobudkę, Tomkowi Bijokowi z Fotoryka za przepiękne zdjęcia, Fundacji DKMS, że mogliśmy się pomoc w poszukiwaniu potencjalnych dawców szpiku.


Nie możemy również zapomnieć o gospodarzu naszej imprezy Strefie Centralnej, dziękujemy za gościnność!

Dziękujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here