Cześć, gdzie Twój blog? (Warsztaty)

0

Hej!

Chcielibyśmy Was zaprosić na kolejne warsztaty, które poprowadzą dla Was Angelika Dąbek i Mateusz Nowak. Tym razem tematem przewodnim będzie angażowanie czytelników i działania reklamowe.

Temat: „Cześć, gdzie Twój blog? – o angażowaniu czytelników i sprytnych działaniach reklamowych na Facebooku z punktu widzenia internetowego twórcy”

Data: 30.05 (środa) 17:00
Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14

powered by Typeform

O warsztatach:

Co łączy strony FB topowych twórców internetowych? Z dużym prawdopodobieństwem pomyślałeś teraz o zaangażowaniu czytelników. Problem w tym, że… masz z tym problem. Dodatkowo spadające zasięgi organiczne nie pomagają.

Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć zainteresowanie czytelników na Facebooku? Podczas spotkania podzielimy się z wami naszym doświadczeniem i przedstawimy kilka sposobów na angażowanie odbiorców wokół publikowanych treści. Dowiesz się też, w jaki sposób skutecznie wspierać je działaniami reklamowymi. Będą to też zajęcia praktyczne, więc bardzo prosimy uczestników aby zabrali ze sobą laptopy :) 

Angelika Dąbek – content designer z agencji Niebieski Lis. Na co dzień odpowiada za tworzenie dobrych treści i kreatywną stronę kampanii reklamowych. Publikowała m.in. dla WhitePress i Kaboompics. Biega na siłownię, dużo je i marnuje życie na seriale. Ale tylko te dobre (Rain Netflixa był słaby).

Mateusz Nowak – założyciel agencji Niebieski Lis specjalizującej się w strategii i komunikacji. Z pasją tworzy marketingowe „plany bitwy” i pracuje nad analizą i optymalizacją reklamowych działań w świecie on-line, kiedyś start-up’owiec. W wolnych chwilach rugbista (założyciel Rugby Club Częstochowa), oraz wielki fan mieszanych sztuk walki i aplikacji wspomagających produktywność. Laureat nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za działalność w NGO.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here