Blokawa – czyli śląskie spotkania blogerskie

1

Blosilesia to nie tylko coroczna duża konferencja czy krótkie tematyczne warsztaty. Jesteśmy grupą ludzi, którzy wzajemnie się wspierają, doradzają i przede wszystkim trzymają razem. Dlatego organizujemy też spotkania blogerskie, które nazywamy Blokawą, na które może przyjść każdy :)

Jest to nic innego jak blogerskie pogaduchy przy akompaniamencie dobrej kawy i kawałku pysznego ciasta (to wersja dla łasuchów takich jak ja :)). Dzięki temu możemy podpytać innych o różne kwestie, które nas dręczą odnośnie blogowania. Możemy też bezpośrednio poprosić o pomoc czy o radę. Rozmawiamy o aktualnych kwestiach związanych z ogólnie pojętą blogosferą, dzięki czemu budzą się nam nowe pomysły, które możemy później rozwijać we własnym zakresie.

Blokawa to luźne spotkanie blogerskie, dzięki któremu możemy się też wzajemnie poznać i miło spędzić czas. Zresztą sam zobacz na zdjęciach :)

spotkania blogerskie spotkania blogerskie spotkania blogerskie spotkania blogerskie

Spotkajmy się!

Jeżeli chciałbyś się z nami spotkać na Blokawie to zapraszamy na naszą grupę na Facebooku. Tam znajdziesz informacje o kolejnych spotkaniach oraz będziesz mógł stać się częścią naszej śląskiej blogosfery :)

spotkania blogerskie

Czekamy na Ciebie! :)

Ola Fraszewska

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here