Blogerze! Cel! Pal! – Porozmawiajmy o skutecznym osiąganiu celów

1

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne spotkanie organizowane przez bloSilesia. Tym razem będziemy mówić o celach, zgodnie z tematem wydarzenia „Blogerze! Cel! Pal! – Porozmawiajmy o skutecznym osiąganiu celów”. Spotykamy się w Strefie Centralnej 3.06 o godzinie 18:00.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was merytoryczne prezentacje i zaprosiliśmy najlepszych prelegentów.

Bilety możecie nabyć tutaj: https://blo.evenea.pl/

Swoje trzy grosze wtrącą:


prelegent-michal
Michał Maj

Autor bloga Życie jest piękne. Człowiek mający za dużo zainteresowań i niepotrafiący usiedzieć w miejscu. Na przyjemności zarabia prowadząc Agencję Interaktywną MelonStudio. Kocha spełniać marzenia swoje i innych. Uwielbia podróże. Zwiedził dużą część Europy, był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski, wybrał się autostopem do Afryki, a pewnego dnia wybrał się na Dworzec Centralny w Warszawie, wsiadł w pociąg i pojechał do Chin. Ot, tak po prostu, bo kto szczęśliwemu zabroni? Świat to wielki plac zabaw! Na co dzień mieszka w Krakowie, biega w maratonach, bawi się życiem i cieszy z małych przyjemności.

Tytuł prezentacji: Blog sposobem na marzenia, czyli jak stałem się lepszym człowiekiem.

Opis: Opowiem historię pewnego nieśmiałego chłopaka, który zaczął spełniać swoje marzenia, podróżować po świecie, rozwijać własny biznes i inspirować innych. A wszystko dzięki blogowaniu.

prelegent-janJan Favre

Bloger stylożyciowy z rocznika ’88. Od października 2011 prowadzi bloga StayFly.pl, na którym porusza tematy związane z życiem w mieście. Muzyka, film, relacje międzyludzkie i komentarze do aktualnych wydarzeń. Na tle kolegów po fachu wyróżnia go ubieranie codziennych tematów w niecodzienne opowiadania i częste używanie metafor. Narzekał na edge rank zanim to było modne.

Tytuł prezentacji: Proszę o komcie :)

Opis: Kilka wskazówek, które sprawią, że pod postami na Twoim blogu w końcu zacznie toczyć się dyskusja.

prelegent-konradKonrad Kruczkowski

Autor bloga haloziemia.eu, laureat konkursu Blog Roku 2013, gdzie obok nagrody głównej zdobył statuetkę Bloga Blogerów, nagrodę w kategorii “Polityka, publicystyka i społeczeństwo” i wyróżnienie specjalne jednego ze sponsorów. Jako felietonista publikuje gościnnie w miesięczniku “W Drodze” i na łamach serwisu DEON.pl. Pracuje nad swoją pierwszą książką, która ma ukazać się w I połowie przyszłego roku nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Prywatnie mąż i tata zafascynowany.

Tytuł prezentacji: A jeśli to droga jest celem?

Opis: W relacjach osobistych kreacja nie działa, bo w pewnym momencie pojawia się ktoś, kto mówi: sprawdzam. Autentyczność w Internecie jest wartością unikalną i docenianą. Dlatego dużo ważniejsze od tworzenia strategii dla bloga, jest tworzenie siebie. Cele, tak komercyjne jak i te nie związane z biznesową stroną blogowania, stają się wówczas efektem ubocznym, który przerasta wyobrażenia i zaskakuje.

10320370_620301054725801_9105116108286515018_n
Wkrótce więcej info na naszym fanpage i wydarzeniu !!

A po prezentacjach po raz pierwszy pojawi się panel dyskusyjny, który poprowadzi Mateusz Ochman.
Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą dobrego humoru i otwartych umysłów ;)

Główny Partner spotkania:
pobrane (1)

 

Patronat

10362433_763508987002848_461315459_n

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here