8 edycja bloSilesii już wkrótce!

4

Czas ogłosić to, na co wszyscy czekają! Już za niedługo zobaczymy się na… 8 edycji bloSilesii! Co prawda po większej przerwie tym razem, ale wracamy ze zdwojoną siłą.

10 marca w Katowicach będziemy rozmawiać o marce osobistej blogera, a dokładnie o odpowiedzialności, konsekwencji i pasji. 

W poprzednich edycjach jako prelegenci wystąpili czołowi blogerzy np. Kasia Ogórek, Konrad Kruczkowski czy Michał Szafrański. W tym roku też Was nie zawiedziemy i będziecie mieli okazję posłuchać doświadczonych i znanych blogerów. A kogo dokładnie? O tym dowiesz się już wkrótce na naszym wydarzeniu na Facebook’u, a także na naszym blogu (polecamy zapisać się do naszego newslettera, wtedy będziecie pierwsi z wszystkimi informacjami).

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!
Bądźcie też czujni, bo już za niedługo ruszają zapisy, a liczba miejsc jak zwykle jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!

Konferencja odbędzie się 10 marca w Katowicach w Strefie Centralnej (Plac Sejmu Śląskiego 2) o godz. 11:00. Nie zabraknie dobrej atmosfery, ogromnej dawki wiedzy i świetnych blogerów.

Czas na tradycyjne pytanie, z kim się widzimy?

Pozdrawiam,
Dagmara

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here